سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الله الحرام
موقعیت شما: صفحه یک»رادیو»تا جمعه ظهور»سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الله الحرام

سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الله الحرام

يكشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۵۳
امتیاز این گزینه
(38 آرا)

بزرگترین مأموریّت وهّابیون تا سال 2012 م. به اجرا در خواهد آمد، تا این سال، همۀ نشانه‌ها، نمادها و سوابق مسلمانان سلف و اهل بیت(ع) در امّ القرای اسلامی نابود خواهد شد و در غیبت همۀ سنّت‌های اسلامی که در اثر بدعت‌های سلفی و شرک‌آلود خواندن آن سنّت‌ها از میان مسلمانان رخ بربسته، در بنای اصلی «مسجدالحرام و مسجد النّبی» نیز در تیررس تیرهای زهرآلود ماسونی و شیطانی از جمله ابراج البیت، کارکردهای خود را از دست خواهد داد تا فراماسونری جهانی یا همان دجّال آخرالزّمان به راحتی بتواند حکومت جهانی شیطان را مستقر نماید.
تا چند سال پیش، بلندترین بنای مُشرف به صحن مسجدالحرام، قصر ملک فهد، سلطان پیشین مملکت عربی سعودی یا همان خادم الحرمینی بود که بر بلندای ابوقُبیس، صدها متر فراتر از مخدوم خود نشسته بود. مهمانان خاصّ پادشاهی سعودی در ایّام حج در این قصر ضیافت اتراق می‌کردند تا ضمن انجام اعمال، از آن بلندا ناظر صحن مسجد و طواف حاجیان باشند. امّا امروزه دیگر، این بنا در برابر برج در دست ساخت «ابراج البیت» کوچک می‌نماید. درست مقابل رکن یمانی. این بنا که معرّفی‌اش خواهم کرد، قرار است در سال 2012 م. افتتاح شود. بر این مُژده گر سر فشانم رواست. در تمام نقاط جهان و میان همۀ اماکن مقدّس مذهبی، هیچ بنایی تاکنون مجال و جرئت قد برافراشتن به این قدّ و قواره را نداشته است.

برج‌های تجاری مکه (ابراج البیت)، که در واقع باید «شا‌خ‌های شیطان» خوانده شود،  سرشار از نمادهای ماسونی، بنای کعبه را به محاصره گرفته، کار لرد فاستر، معمار و ماسون نامدار، و «مجتمع بن لادن» [1] [2] [3]

در سال 2012، که از دیدگاه فرقه‌های شیطانی شروع «نظم نوین دنیوی» است
ساختمان "ابراج البیت" به پایان می‌رسد و کعبه چنین در سایه نمادهای شیطانی قرار خواهد گرفت.    

برج رفیعی که در میان دو بال قرار گرفته، در نوع خود بزرگترین ستون اوبلیکس جهان است که از عهد مصر باستان تاکنون ساخته شده است.

همۀ کسانی که تا یکی دو سال پیش در ایّام برگزاری حجّ تمتّع در رمی جمرات، ستون شیطان را سنگباران کرده‌اند، شکل ستون میانی خانۀ شیطان را به یاد دارند. ستونی چهارگوش که در انتها، نوک هرمی مشکلش خود را می‌نمایاند. این ستون همان ابلیسک است که امروزه به عنوان یکی از معروف‌ترین نماد فراماسونرهای جهان قابل شناسایی است.


میدان بزرگ رو به روی کاخ سفید در واشینگتن، میدان ساختمان بزرگ واتیکان، پاریس، لندن، برزیل و صدها نقطۀ دیگر جهان، نمونه‌هایی از این ستون را به نمایش گذاشته‌اند. حضور این نماد در هر کجای جهان نشان دهندۀ حضور و سلطۀ فراماسونرها بر مقدورات و مقدّرات آن سرزمین است. در کشورهایی همچون ترکیه و مصر هم که برای مدّت‌هایی طولانی فراماسونرها زمام امور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را در اختیار داشته و دارند، این نماد مقدّس ماسونی خود را می‌نماید. در ایران خودمان هم نمونه‌هایی از این ستون را تا سال 1357 قد برافراشته داشتیم.

برج ایفل در فرانسه و برج ساعت لندن دو نمونۀ فانتزی ابلیسک هستند که توسط معماران ماسونی ساخته شده‌اند. امّا ابراج البیت بر بلندای مسجدالحرام گوی سبقت را از همگان ربوده است. این برج‌ها، در خود بزرگترین ابلیسک جهان را در امّ القرای جهان اسلام جای داده‌اند؛ البتّه، با تخریب ستون خانۀ شیطان در رمی جمرات و جایگزین شدن دیوار عریضی به جای آن. این برج‌ها با ابتکار معمار معروف ماسون‌ها؛ یعنی آقای لرد فاستر قد برافراشتند تا هم پاسخی به اسائۀ ادب مسلمانان به شیطان در وقت تخریب ستون‌های خانۀ‌ شیطان در رمی جمرات باشد و هم جبرانی برای آن. فاستر تا کنون بیش از 200 برج ابلیسک در جهان طراحی و ساخته است. در واقع او معروف ترین معمار سازنده سازنده ابلیسک مورد نظر فراماسونرهاست. از اینجا، برج‌های مشرف بر مسجدالحرام و خانۀ کعبه با دو برج بزرگ دروازه‌ای شکل ساخته شد تا به همگان اعلام نماید نه تنها مملکت سعودی، بلکه خانۀ مقدّس مسلمانان جهان نیز در آغوش ما و تحت سلطۀ ماست.

ماجرای «دروازه‌ها» نیز جالب است. در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونرها، دو ستون دروازه‌ای شکل بر پهنۀ زمینی شطرنجی (مانند کف‌پوش شطرنجی تمامی لژهای ماسونی) به عنوان دروازۀ ارتباط با جهان ماورایی ابلیسی شناخته می‌شدند. اعمال کثیف مانند توهین به مقدّسات و مناسک شیطان پرستان و جادوگران، باعث بودند تا امکان ارتباط انسان‌ها (یا همان جادوگران و ساحران) با نیروهای اهریمنی شیطانی و جنّی ممکن شود. امروزه اشرار یهود و فراماسونرهای درجۀ بالا و کابالیست‌ها برای ارتباط با نیروهای شیطانی و اعمال قدرت بر رقیبان و مخالفان و مبارزۀ بی‌امان با انسان و ادیان در مناسک ویژه، از صفحات شطرنجی و دروازه‌ها و ستون‌ها بهره می‌برند.

چند سال قبل، در سفری به فرانسه، در منطقۀ مدرن و نوساز پاریس، بنای رفیع دروازه‌ای شکل شیشه‌ای را ملاحظه کردم. البتّه شما هم از دیدار نمونۀ کاملی از آن بی‌نصیب نمانده‌اید. طیّ سه چهار سال اخیر دو نمونۀ بزرگ از برج‌های دروازه‌ای شکل شیشه‌ای را در حاشیۀ ‌غربی بزرگراه مدرّس ساخته‌اند. بر تپّه‌های معروف عبّاس آباد. جالب اینجاست که در این دروازه‌ها که از اتّفاق، دولتی هم هستند، هرم معروف چشم جهان‌بین All seeing eye را هم ساخته‌اند. این واقعه را به حساب هر کس می‌خواهید بگذارید با خودتان. به هر روی نمادها و نمادسازها کار خود را می‌کنند. بگذریم!

از «شاخ‌های شیطان» قد برافراشته بر فراز مسجدالحرام می‌گفتم. بخش انتهایی و بالای دو بال این بنا که ابلیسک بلند مزیّن به ساعت بزرگی را در خود جای داده‌اند، به شکل بخش انتهایی بال‌های خفّاش ساخته شده‌اند. 

قابل ذکر است این برج بزرگ در 72 طبقه برکشیده شده است. با توجه به حرکت های نمادین فراماسونرها انتخاب عدد 72 که به عنوان عدد قدرت نزد کابالیست ها شناخته می شود قابل توجه است. از نظر آنان 72 تعداد شیاطینی هستند که (نیروهای جنی) حضرت سلیمان (ع) آنان رابرای ساختن معبد بزرگ در خدمت آورده بود. جز این افتتاح برج در 21 دسامبر 2012 نیر قابل توجه است. زیرا از نظر فراماسونرها و گردانندگان سازمان های مخفی در این روز که معروف به روز شیطان است از طریق ابراج البیت سایه این بنای شیطانی بر روی کعبه خواهد افتاد.

بد نیست بدانید که در ادبیّات مسیحی، شیطان در شمایل حیوانی با بال‌های خفّاش، پاهای شیر و سری چون سر قوچ به تصویر کشیده می‌شود. این نماد را در بسیاری از فیلم‌های هالیوود و از جمله امگا کد 2 می‌توانید ببینید. گوییا که معمار صاحب سبک این برج‌ها می‌خواهد به همگان القاء کند که بال‌های شیطان مسجدالحرام را در خود گرفته‌اند. در واقع، رمی و سنگباران معکوس از بلندای مسجد آغاز شده است. سنگ‌های پنهانی نیروهای اهریمنی بر سر و روی حجّاج طواف کننده و عمره گزاران. امواج منفی شیطانی که جان مسلمانان را هدف تیرهای زهراگین می‌سازد. بسیاری از محقّقان بر این باورند که، انفجار دو برج نیویورک در یازده سپتامبر، در واقع، حاصل پروژۀ انفجار دروازه‌ای بود که در آن زمان و مکان خاص و البتّه از نظر فراماسونرهای نشسته بر اریکۀ قدرت سازمان‌های مخفی، راه ورود نیروهای شیطانی را بیش از پیش در زمین و در صحن حیات اجتماعی ساکنان زمین هموار ساخت.

چنان که عرض کردم، قرار است این بنا و بال‌های شیطانی‌اش در سال 2012 م. افتتاح شود.

از نظر فرقه‌های شیطانی و طرّاحان نظم نوین جهانی، سال 2012 م. سال شروع نظم نوین دنیوی است. در این سال کعبه در سایۀ نمادهای شیطانی ابراج البیت قرار خواهد گرفت.

افتتاح برج در 21 دسامبر 2012 م، ارتباط این برج را با فاجعۀ پیش‌بینی و اعلام شده توسط غربی‌ها در سال 2012 م. نشان می‌دهد. در آثار متعدّد و فراوانی که طیّ سال‌های اخیر دربارۀ فاجعۀ جهانی در سال 2012 م. ساخته شده و پهنۀ وسیعی از سینما و حتّی مستندات تلویزیونی آمریکایی و اروپایی را اشغال کرده، این سال را سال ظهور مسیح دجّال یا همان مسیح دروغین اعلام کرده‌اند. عدد 11، عدد مقدّس فراماسونرهاست. قراینی حکایت از این دارد که سران مجامع مخفی، کمر همّت بسته‌اند تا با زمینه‌سازی ذهنی و تبلیغات گسترده، وقوع حوادثی در ابعاد جهانی را در سال 2012 محتوم، مقدور و پیش‌بینی شده معرّفی کنند. هم اینک در اثر ساخت مجموعه‌هایی از مستندات تلویزیونی، میلیون‌ها نفر در آمریکا و اروپا چشم به این سال دوخته‌اند و با نگرانی روزها را می‌شمارند. آنها حتّی به مردم القا کرده‌اند این تاریخ و واقعۀ مصیبت باری که بخش عمده‌ای از جهان را نابود خواهد کرد، توسط اقوام مایا و توسط پیش‌گویانی چون نوستر آداموس که از اتّفاق خودش در زمرۀ کابالیست‌ها است، پیش‌گویی شده است.

آنچه برای ما مسلّم است، آن است که، غرب و سران مجامع مخفی شیطان‌پرست و فراماسونر که اداره و کنترل جهان را عهده دارند، برای اجرای آخرین بخش از پروژۀ نظم نوین جهانی یا همان جهان تک حکومتی شیطانی، عجولانه در پی نمادسازی و اقدام پیش‌دستانه‌اند و با مدد گرفتن از نیروهای غیر ارگانیک، ماوراء الطّبیعه‌ای ابلیسی و جنّی، خود را مهیّای اقدامی در ابعاد جهانی برای نابودی مستضعفان و اسلام کرده‌اند.

مسیحیّت و سایر مذاهب محرّف در این میان جایگاهی ندارند؛ زیرا مسیحیّت و کانون‌های بزرگ مسیحی و از جمله کلیسای کاتولیک تمام عیار در اختیار همین کانون‌های قدرت است و سران این کانون به ظاهر مذهبی از اعضای اصلی مجامع مخفی‌اند و بازیگران بخش‌هایی از سناریوی طرّاحی شده هستند.

حساب مستضعفان مسیحی و روحانیان مستقل را باید از این کانون جدا دانست.
تنها اسلام، مسلمانان، کعبه و بزرگترین کانون شیعی؛ یعنی ایران اسلامی است که به عنوان مزاحم و آخرین بازمانده‌های دینداری در برابر مجامع مخفی و کانون‌های قدرت شیطانی ایستاده است.


سازندۀ فیلم 2012 م. در فیلمش و در هنگام به تصویر کشیدن فاجعۀ جهانی، نشان می‌دهد که همۀ بناها و کانون‌های مذهبی مسیحی، بودایی و غیره منهدم و از بین می‌رود، امّا، ‌همو از ترس اعتراض و عکس العمل مسلمانان از به تصویر کشیدن ویران شدن کعبه خودداری کرده بود.

بزرگترین مأموریّت وهّابیون تا سال 2012 م. به اجرا در خواهد آمد، تا این سال، همۀ نشانه‌ها، نمادها و سوابق مسلمانان سلف و اهل بیت(ع) در امّ القرای اسلامی نابود خواهد شد و در غیبت همۀ سنّت‌های اسلامی که در اثر بدعت‌های سلفی و شرک‌آلود خواندن آن سنّت‌ها از میان مسلمانان رخ بربسته، در بنای اصلی «مسجدالحرام و مسجد النّبی» نیز در تیررس تیرهای زهرآلود ماسونی و شیطانی از جمله ابراج البیت، کارکردهای خود را از دست خواهد داد تا فراماسونری جهانی یا همان دجّال آخرالزّمان به راحتی بتواند حکومت جهانی شیطان را مستقر نماید. هر کس می‌تواند به اقتضای گرایش و حسّاسیت خود به نوعی و از وجهی به ابراج البیت بنگرد.

این بنا، مسجدالحرام،‌ کعبه و طواف را تحت الشّعاع خود قرار می‌دهد. برج اصلی با ارتفاع 595 متر در کنار شش برج بزرگ مسکونی، که جملگی متعلّق به «مجموعۀ بن لادن» هستند. حتّی اجازه نمی‌دهد شما تصویری از مسجدالحرام، گلدسته‌ها و پهنای آسمان داشته باشید.

سازمان جهانی و از جمله یونسکو، در حالی چشم خود را بر این هیکل ابلیسی بسته‌اند که برای ثبت ابنیۀ تاریخی در ایران مانند میدان بزرگ امام در اصفهان، شرط خود را کوتاه شدن و تقلیل طبقات برج جهان نما در حاشیۀ میدان اعلام می‌کنند.

سکوت سازمان‌های جهانی بی‌وجه نیست. آنها جملگی تحت مدیریّت سازمان‌های ماسونی عمل می‌کنند. یونسکو به عنوان یکی از بازوهای اصلی و فرهنگی فراماسونری جهانی قابل شناسایی است و رؤسای آن عمدتاً خود فراماسونر هستند، امّا سکوت سازمان‌های فرهنگی اسلامی در سراسر جهان اسلام و از جمله ایران توجیه پذیر نیست.

مدیران سازمان‌های مسئول میراث فرهنگی، در حالی از این موضوع مهم که به آیندۀ اسلام و ایران بستگی دارد، غفلت می‌ورزند که از ردّ و نشان ستون‌های تخت جمشید و لوح‌های گلی برای لحظه‌ای غفلت نمی‌ورزند و سرمایه‌های بزرگی را صرف برگزاری نمایشگاهی از این آثار در ایران و اروپا می‌کنند و گاه رؤیای جشن‌های بزرگ ملّی عید نوروز را در خرابه‌های پرسپولیس در سر می‌پرورند و همّت خود را مصروف آن می‌دارند. به قول شاعر من در این بحر تفکّر به کجا و تو کجایی؟

امّا از وجهی دیگر و مهم‌تر، پروژۀ 2012 م. که اینک «ایران اسلامی» را به دلیل رویکرد شیعی و ولایی‌اش از یک سو و «حرمین مکّه و مدینه» را از دیگر سو، چون یک سیبل در تیررس اهداف شیطانی خود قرار داده، به عنوان انتقام‌گیری شیطان از خدای ابراهیم و آل ابراهیم(ع) قابل شناسایی است. شجرۀ طیّبه‌ای که غرس شد تا از طریق بنی‌اسماعیل و اوصیای پیامبر آخرالزّمان، دین جهانی و حکومت جهانی مستضعفان در عرصۀ زمین مستقر شود اعلام پادشاهی جهانی بنی‌اسرائیل، اینک مشروط به در هم پیچیدن طومار آیین ابراهیم خلیل الرّحمن و «بنی‌اسماعیل» شده است.

ظهور کبرای امام عصر(ع) به منزلۀ تحقّق طرح آسمانی استقرار شجرۀ طیّبه‌ای است که با حضرت ابراهیم(ع) غرس شد تا در دولت کریمۀ آخرین فرزند این خانواده به برگ و بار بنشیند. ابراج البیت و پروژۀ ساختن شهرکی مسیحی‌نشین در مکّه که به بهانۀ آشنا ساختن غیرمسلمانان با اسلام در حال شکل‌گیری است، اوّلاً؛

جغرافیای حرم را در هم شکسته و این قلعۀ بزرگ فتح نشدنی را مورد تعرّض و تجاوز اجانب و غیرمسلمانان قرار می‌دهد. پایگاهی که تاکنون در تصرّف در نیامده و حتّی از آسمانش هیچ هواپیمایی امکان گذر ندارد تا چه رسد به اینکه غیرمسلمانان در آن سکنا گزینند یا جرئت دست‌اندازی به مسجدالحرام را پیدا کنند؛
این برج‌ها سایۀ خود را بر مسجدالحرام می‌افکنند و تمامی آداب، مناسک صرفاً معنوی و آسمانی را تحت الشّعاع خود قرار می‌دهد. تأثیرگذاری بر امواج و تشعشعات روحانی و معنوی مسجدالحرام و بی‌اثر ساختن یا حدّاقل تضعیف این تشعشعات از طریق ابلیسک شیطانی در زمرۀ دومین هدف پنهانی فراماسونری جهانی شیطان‌پرست قابل شناسایی است؛
دست‌اندازی جنود ابلیسی در سال‌هایی که به ظهور می‌انجامد و وارد کردن خسارات بزرگ مادّی و معنوی به «انسان‌ها و ادیان»، در گرو حذف موانع باز دارنده است؛
حذف نمادهای بزرگ، مردان بزرگ و تحریف مناسک و آیین‌ها، به تدریج همۀ سپرهای حفاظتی بشر را که مانع از نفوذ و دخالت جنود شیطانی است، از بین می‌برد تا بشر در بی‌پناهی تمام آماج تیرهای مستقیم شیطانی و جنودش شود؛
توسعۀ مراسم و مناسک شیطان‌پرستی و رواج فرقه‌های ضدّ دین و شیطانی، بر کشیدن نمادهای فراماسونری در اقصانقاط جهان اسلام و به ویژه در اطراف اماکن مذهبی، همۀ سپرهای حفاظتی را از بین برده یا حدّاقل از میدان تأثیر امواج روحانی آنها می‌کاهد و بشر را بیش از هر زمان در برابر جنود ابلیس بی‌پناه می‌سازد؛

این همه، بر میزان القای خطوات و الهامات و وسواس شیطانی که منشأ همۀ آلودگی‌ها، گناهان و منکرات در انسان است، می‌افزاید.
ابتلای وحشتناک به غربزدگی مانع از درک این موضوع است. ابلیس و جنودش از طریق القا، الهام، وسوسه، تسریف و تزیین در مراحل اوّلیه انسان را برای انجام گناه تشویق می‌کنند، امّا در مراحل بالاتر با سلطه یافتن بر انسان‌ها، از آنها به عنوان آلت فعل خود بهره می‍‌جویند. سلطۀ شیطان بر انسان با طیّ مراتبی اتّفاق می‌افتد تا آنجا که برخی از انسان‌ها در عمل و نظر فرزند خواندۀ شیطان می‌شوند. از اینجا همۀ جوانان مسلمان جهان اسلام، مسلمانان عرب، فارس، ترک و سایر اقوام را برای مقابله با این دسیسه‌ها فرا می‌خوانم. آنها می‌توانند از طریق بمباران رسانه‌ای موج تبلیغاتی وسیعی را برای متوقّف کردن پروژه‌های غیر رحمانی در سراسر جهان اسلام به راه بیندازند.

جوانان غیور عرب زبان در عربستان، یمن، عراق، لبنان و شبه قارّۀ هند از توانمندی ویژه‌ای برای ایجاد این موج فرهنگی و رسانه‌ای برخوردارند.

رایزنان فرهنگی را، در صورتی که از مادّه و تبصره‌های اداری خلاص ‌شوند، سفیرانی مکلّف می‌شناسم تا ضمن رصد کردن طرح‌ها و توطئه‌ها، همۀ‌ اعتراض خود را در مجامع مذهبی، فرهنگی و حتّی سازمان‌های بین‌المللی اعلام و مواضع خود را آشکار سازند.

اسماعیل شفیعی سروستانی

دانلود : فایل صوتی سخنرانی استاد شفیعی سروستانی

21 نظر

 • لینک نظر محمد امین جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۴ نوشته شده توسط محمد امین

  تنها چیزی که میتونم بگم مرگ بر ال سعود مرگ بر ال خلیفه مرگ بر وهابیون مرگ بر سلفیون

 • لینک نظر مرتضی غریبی جمعه ۰۳ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۴:۴۰ نوشته شده توسط مرتضی غریبی

  متاسفانه تو مقابل دیدگان مسلمانان دارن هویت بلاد اسلامی رو از بین می برند...البته این تخریب مربوط به عربستان نیست فقط...تو ایران هم مشاهده میشه...معماری شهر های ما یکی از این موارد....از آقای شفیعی سروستانی خواهشمندم بیشتر به این موضوعات بپردازند....با تشکر

 • لینک نظر مهزیار چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۷ نوشته شده توسط مهزیار

  عالی بود منم وبلاگم درباره ی همین مطالب است حتما استفاده میکنم خوش حال میشم لینکم کنی.

 • لینک نظر محمدحسين نجفي جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۰ نوشته شده توسط محمدحسين نجفي

  بسيار عالي است ممنونم

 • لینک نظر ناصر سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۱۹ نوشته شده توسط ناصر

  یه روز خوب میاد

 • لینک نظر سميه دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۲ نوشته شده توسط سميه

  سلام واقعاً مطالب جالب بود ولي واقعاً ما كجا و برنامه‌هاي دشمنانمون كجا؟ چرا جوان‌هاي ما و مردم خودشون زدن به نديدن و نشنيدن خيلي وقتا دلم مي گيره ز اينهمه بي فكري و بي توجهي.
  تشكر مطالب عالي بود.

 • لینک نظر علی شهریاری جمعه ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۳ نوشته شده توسط علی شهریاری

  با سلام.ان شاءالله سرنگونی طاغوت راباظهورآقا امام زمان هرچه زودتر ببینیم.جهت تعجیل درظهور وفرج ایشان صلوات

 • لینک نظر حسین منتظری چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۳۱ نوشته شده توسط حسین منتظری

  شما بخدا قسم تاجائی که میتوانید جلوی این شیطان پرستان وهابی و یهودی رو بگیرین بیش از اینکه آنها شما را بگیرن.

 • لینک نظر احمد چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۸ نوشته شده توسط احمد

  کچای دین محمد(ص) این است که تا می توانیم برداشتهای شخصیمان را هرجایی خواستیم به اسم اسلام و قرآن عنوام نماییم و حتی به خود اجازه بدهیم که فتواهم صادر نماییم!!!!!!!!!!!!

 • لینک نظر علی پنجشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۴ نوشته شده توسط علی

  بابا همه جاب این برج نوشته الله به من حرفتون رو ثابت کنید

 • لینک نظر محمد مهدی صراف زادگان شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۳۹ نوشته شده توسط محمد مهدی صراف زادگان

  ان شائ الله """ ابراج البیت """ هم با دست با

  کفایت امام زمان و قدرت علوی آن حضرت شکسته و

  ویران و نابود خواهد شد

 • لینک نظر ناصر دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۱۷ نوشته شده توسط ناصر

  سلام
  جالبه بدونید در شهر جدید سهند که نزدیکه تبریزه ی مسجدی در محله ی سوم این شهر در حال احداثه که گلدسته هاش دقیقا مانند نمادهای شیطان پرستی توی کشورهای غربیست!

 • لینک نظر محسن دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۴ نوشته شده توسط محسن

  این برج شیطانی به ما مسلمانان هشدار می دهد که اتفاق بزرگی در آینه خواهد افتاد.

 • لینک نظر امیر حسین عرفاتی يكشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۲۶ نوشته شده توسط امیر حسین عرفاتی

  پس چرا کاری نمی کنیم»

 • لینک نظر میثم يكشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۶:۴۶ نوشته شده توسط میثم

  معین جان، اون موقه که باید نمیزاشتیم بسازنش باید به فکر می بودیم و کاری می کردیم که نکردیم، الان دیگه نمی شه خرابش کرد، لااقل با وجود حکومت صهیونیستی عربستان نمیشه کاریش کرد
  کاری که ما الان باید بکنیم اینه که بتونیم این برج رو توو اذهان مردم خراب کنیم
  مردم ما که میرن کعبه همه حواسشون به اون برجه، همه عکس ها و فیلم ها و تمرکزشون بجای کعبه به روی اون برج شیطانیه، اگر ما همه مردم رو آگاه کنیم که اون برج چه تفکر شیطانی پشتشه، اون موقه مردم ما بجای توجه به اون برج و دور شدن از کعبه، محکم تر کعبه رو می چسبند و اونو حفظ می کنن، اون موقع است که تمام اهداف اونها با شکست مواجه میشه

 • لینک نظر معین شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۰۱ نوشته شده توسط معین

  پس چرا کسی کاری نمیکنه این همه مسلمان با هم متحد شویم وآن ساختمان را ویران کنیم .خدایا ظهور حضرت مهدی را نزدیک فرما.

 • لینک نظر شاهرخ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۴۲ نوشته شده توسط شاهرخ

  سلام
  من در باره این موضوع و موضوعات در حال اتفاق خیلی نگرانم ولی چیزیکه نگرانی منو برطرف میکنه وعده حتمی خدا و امدن آقا و پیروزی حق علیه باطل است.

 • لینک نظر ناصر پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۱۵ نوشته شده توسط ناصر

  برادر من بگو باید چیکار کنیم فقط میگید مقابله کنید چطوری اخه با مطلب نوشتن صدای ما کجا میرسه ؟

 • لینک نظر علي شهباز پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۰۱ نوشته شده توسط علي شهباز

  جهاد دراه خدا مدتهاست به فراموشي سپرده شده است وروح در كالبد مبلغان دين مرده است

 • لینک نظر پیام سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۷ نوشته شده توسط پیام

  مرگ بر آل سعود وآل خلیفه

 • لینک نظر میثم دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۳۳ نوشته شده توسط میثم

  با سلام
  ممنون که بالاخره به این موضوع اهمیت دادید، گلوی ما که پاره شد از بس داد زدیم و هیچ کس گوش نداد، بنده با نرم افزار اثبات کردم که علاوه بر سایه معنوی سایه فیزیکی این برج هم بر روی کعبه می افته! باور می کنید؟؟ یه حلال روی کعبه سایه میندازه!
  دوستانی هم که این دسامبر رفته بودن مکه می گفتن که سایه دقیقا روی کعبه می افته، همون چیزی که بنده اثبات کرده بودم، اما همه مسخره کردن!

  به وبلاگم سر بزنید، موضوع خیلی خیلی جدیه

نوشتن نظر